Olejářský gigant TOTAL je partnerem mosteckého autodromu

15.01.2016 07:29

Mostecký autodrom získal silného partnera. Stala se jím společnost TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA, součást TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL, čtvrté největší olejářské společnosti na světě. „Partnerství je pro nás exkluzivní a prestižní záležitostí. Umožní nám investovat do rozvoje areálu autodromu a polygonu tak, aby se u nás cítili co nejlépe závodní stáje a pochopitelně i diváci a návštěvníci našich akcí,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Připomněla, že skupina TOTAL se výrazně angažuje právě ve světě motorsportu. „Je nepřehlédnutelná ve všech prestižních kategoriích, od Formule 1, světového mistrovství v rally, a to včetně dakarské soutěže považované za vůbec nejtěžší závod planety, až po Moto GP,“ upřesnila Svobodová.

Automobilové a motocyklové závody představují podle generálního ředitele společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA Marca Pannunzia závěrečnou zkoušku pro vývoj produktů pro automobilové spotřebitele. „Proto je TOTAL aktivním hráčem i v motorsportech. Dodáváme závodním týmům i organizátorům produkty a služby výjimečné kvality. Tím, že dáváme naše know-how k dispozici řidičům, garantujeme optimální ochranu, spolehlivost a výkon jejich motorům. Tímto způsobem dláždí naše úsilí v oblasti výzkumu a vývoje cestu k vítězství na závodní dráze,“ vysvětlil Marco Pannunzio.

Hlavními činnostmi společnosti jsou obchod s automobilovými oleji pod obchodními značkami TOTAL a ELF, dále pak obchod s průmyslovými mazivy, pohonnými hmotami, speciálními kapalinami a leteckými benziny na letištích v Praze a Karlových Varech. Obchod s asfaltem pak firma realizuje i prostřednictvím vlastní výroby a skladů asfaltů v Kouřimi.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři