Poslední lednovou sobotu se autodrom probudí ze zimního spánku

13.01.2016 11:46

Společnost AUTODROM MOST zve v sobotu 30. ledna od 10:00 do 16:00 hodin všechny příznivce motoristického sportu do svého areálu na zahájení sezony 2016 The Most Opening. Návštěvníci se mohou těšit na volné jízdy na závodním okruhu, sprinty na cílové rovince, představení kalendáře akcí na letošní rok, taxijízdy či závodní simulátor v boxu. Chybět nebude ani občerstvení, v zimním počasí zahřejí teplé nápoje či opečená klobása.

Volné jízdy se uskuteční od 10:00 do 13:00 a od 14:00 do 16:00 hodin. Zájemci zaplatí za desetiminutové svezení jen 150 korun, tedy stejně jako při dnu otevřených dveří. „Je to skutečně velmi výhodná nabídka. Věřím, že zaujme a do Mostu se sjede co nejvíce adrenalinových nadšenců,“ uvedla eventová manažerka společnosti Veronika Raková.

„O polední pauze od 13:00 do 14:00 hodin bude ojedinělá možnost sprintu na cílové rovince po dvou autech neboli battle. Za cenu 150 Kč na celou tuto hodinu může zájemce sprintovat tolik, co mu stav jeho vozu dovolí.“ doplnila ještě Raková. Sprinty zahájí Petr Fulín (dvojnásobný mistr Evropy cestovních vozů)
a bude jen na Vás, kdo bude jeho soupeř v prvním battlu, přesně ve 13:00 hodin.

Ti, kteří se chtějí svézt po okruhu o dost svižnějším tempem na sedadle spolujezdce, mohou využít nabídku taxijízdy v závodním speciálu SUBARU WRX STI ze speciální edice Autodromu Most s jedním z nejlepších českých závodníků Petrem Fulínem za volantem. Cena takového svezení bude pouze v rámci této akce snížena na 1000 Kč za dvě kola. Pokud na dráze nebude sněhová pokrývka, bude v nabídce i taxijízda s Petrem Fulínem v promo voze z nového seriálu Octavia Cup. Mezi další taxíky patří také Mitsubishi Lancer EVO X z vozového parku Action Racing Teamu nebo Mitsubishi Lancer EVO 9, Nissan GT-R a Octavia Cup 2,0 20V týmu Wars Project. Všechny taxijízdy budou za cenu 1000 Kč za dvě kola.

Pro odvážnější bude možnost si půjčit a řídit sportovně upravené Audi S3 s rámem (výkon 195 kw, 265 koní). Cena takové výpůjčky činí 2000 Kč na 10 minut.

„Zpestřením pak bude možnost vyzkoušet si závodní simulátor s mosteckým okruhem umístěný v jednom z boxů. Pro všechny, kdo se na nás přijdou v sobotu podívat, je tato nabídka bezplatná,“ doplnila Veronika Raková.

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři