Prožijte den na Autodromu Most jako pravý závodník

27.05.2015 06:24

Vlastníte sportovní vůz a rádi byste zkusili, co dokáže? Autodrom Most připravil právě pro vás exkluzivní kurzy sportovní jízdy s naším nejlepším závodním jezdcem, Tomášem Engem. „Jedná se o kurz, kdy má řidič možnost poznat limity a možnosti svého vozu, ale také si prověří své řidičské schopnosti,“ říká Tomáš Enge.

Kurz sportovní jízdy se bude skládat jak z teoretické, tak praktické části v uvolněné atmosféře s limitovaným počtem osob. „Je to z toho důvodu, aby každý dostal dostatečný prostor a čas si vše vyzkoušet,“ vysvětluje Enge s tím, že počítá maximálně s deseti lidmi.

Kurz sportovní jízdy s Tomášem Engem je určený pro každého, ale především pro ty, kteří se chtějí naučit dokonale ovládat svůj vůz. „Kurz bude hlavně zaměřený na rychlejší jízdu na závodním okruhu a závodní stopu, takže kdo chce začít závodit nebo se naučit sportovní jízdě, by neměl váhat.“

V letošním roce jsou naplánované čtyři kurzy. Dva nejbližší se konají 15. 7. a 11. 8. 2015.

V případě zájmu se neváhejte přihlásit na webu www.autodrom-most.cz v sekci objednávky nebo můžete zaslat svou rezervaci na e-mailovou adresu polygon@polygon-most.cz .

Nenašli jste informaci, kterou potřebujete? Spojte se s námi +420 476 449 976

Těšíme se na vás!


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři