Anketa mezi účastníky kurzu bezpečné jízdy 2

Bc. Marcel Návojský, hlavní stavbyvedoucí, SMP CZ, a.s.

Byl kurz pro vás přínosem? Překvapily vás (mile či nemile) vaše reakce jako řidiče a chování vozu v krizových situacích?

Kurz byl přínosný pro všechny řidiče, kteří se účastnili kurzu. Každý řidič si mohl vyzkoušet chování vozu v krizové situaci. Pro mě osobně bylo překvapením, jak se vůz v krizové situaci choval.

Byl(a) jste spokojen(a) s přístupem, vedením kurzu a odbornými znalostmi instruktora? Mohl(a) byste specifikovat pozitiva, případně negativa?

Kurz byl veden odbornou osobou. Po celou dobu kurzu byl veden jedním instruktorem, který měl výborné znalosti o chování vozidel. Na odborné části kurzu jsme se dozvěděli vskutku zajímavé a důležité informace.

Považujete informace a praktické rady předané instruktorem za relevantní, uplatníte je v každodenním provozu za volantem?

Předané informace instruktorem byly důležité pro chování řidiče v běžném provozu. Znalosti rozhodně využívám při každodenním provozu za volantem.

Doporučil(a) byste svým blízkým či přátelům účast v kurzu bezpečné jízdy na mosteckém autodromu?

Doporučil bych každému účast na kurzu bezpečné jízdy na mosteckém autodromu.

Jak byste ohodnotil na stupnici 1 (skvělé) až 5 (zcela nevyhovující) zázemí pro výcvik bezpečné jízdy mosteckého autodromu?

1

Zažil(a) jste v kurzu okamžik, který je pro vás nezapomenutelný a budete si jej dlouho pomatovat? Pokud ano, mohl(a) byste ho popsat?

Chování vozidla v průjezdu zatáčkou na mokré vozovce. Délka brzdné dráhy na mokré vozovce.

Absolvoval(a) jste již v minulosti jinde podobný kurz? Pokud ano, máte pro nás srovnání?

Ne.

 

 

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři