Společnost LeasePlan je novým partnerem mosteckého autodromu

15.03.2018 08:21

Mostecký autodrom uzavřel prostřednictvím své výhradní marketingové agentury POZITIF partnerství se společností LeasePlan, která se zabývá správou vozových parků soukromých firem, podnikatelů i státních institucí. „Jsme moc rádi, že navázaná spolupráce vyvrcholila partnerstvím. Je to velká šance získat nové zajímavé klienty, jimž nabídneme naše služby zaměřené zejména na bezpečnost a zdokonalení se v řízení vozidel,“ zhodnotila akvizici obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Připomněla, že oba partneři spolupracují i v oblasti čisté mobility, v níž spatřují výrazný potenciál v podobě perspektivního, progresivního a rychle se rozvíjejícího trendu automobilového průmyslu. „Máme úzké vazby na spolek Čistá mobilita, který podporuje myšlenku inovativního přístupu, jehož cílem je mimo jiné pozitivní vliv na životní prostředí, a to ve snížení emisí skleníkových plynů a znečišťujících látek z dopravy a přepravy. Budoucnost patří vozidlům na alternativní pohon, tedy elektrickou energii, CNG, LNG, vodík, biometan, etanol či LPG,“ vyjmenovala Svobodová.

Jako přínosný a racionální krok označila uzavření partnerství obchodní a marketingová ředitelka společnosti LeasePlan Petra Ochová. „Operativní leasing není pouze o financování, ale také o užívání vozidel a o požitku z jízdy. Právě proto jsme si vybrali pro letošní rok jako hlavního partnera mostecký autodrom. Společně s námi zajistí našim klientům nevšední zážitky při řízení vozidel,“ vysvětlila.

V České republice otevřela společnost LeasePlan pobočku v roce 1995. „Do té doby byl pojem operativní leasing u nás prakticky neznámý, respektive nikdo jej tady nenabízel. Auto bylo možné pořídit buď za hotové, nebo na klasický finanční leasing. Operativní leasing nadále patří mezi nejoblíbenější služby našich klientů, hojně také využívají komplexní správu vozových parků. Vhodné řešení máme jak pro velké společnosti, tak pro menší firmy, ale i živnostníky,“ upřesnila Petra Ochová.

Společnost LeasePlan byla založena v Nizozemsku v roce 1963. V současné době působí ve 32 zemích. Stará se o 1,75 milionu vozidel a zaměstnává více než 6 600 profesionálů v oboru.

Akciová společnost AUTODROM MOST provozuje stejnojmenný závodní okruh. Budoval se v letech 1978 až 1983 v místě bývalého povrchového hnědouhelného dolu Vrbenský. Nápad na stavbu autodromu sice vznikl v souvislosti s automobilovými a motocyklovými závody, hned od počátku se ovšem počítalo s jeho využitím i pro jiné účely. Autodrom tak brzy ožil také testováním závodních i nově vyvíjených vozů, výcvikem řidičů speciálních vozidel sanitních, hasičských nebo policejních, závodnickými školami či kurzy bezpečné jízdy. Tuto úlohu převzal později polygon, vybudovaný v areálu závodního okruhu v roce 2005.

Polygon je stále největším a nejkomplexnějším zařízením svého druhu v České republice. Svou dispozicí, instalovanými technologiemi a dalšími navazujícími aktivitami nabízí na ploše 13 hektarů jedinečné podmínky pro výuku a výcvik řidičů ve všech oblastech problematiky řízení vozidel veškerých druhů a tonáží.

 


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři