Sraz majitelů historických a amerických vozidel

29 a 30. června 2019

Sraz historických a amerických vozů a motocyklů na diváckém svahu autodromu bude součástí závodního víkendu OMV MaxxMotion NASCAR Show. Diváci uvidí v premiéře NASCAR Whelen Euroseries, jedinou závodní sérii asociace National Association for Stock Car Auto Racing (NASCAR) mimo severoamerický kontinent. Součástí víkendu budou také divácky velmi atraktivní souboje nádherných historických vozů, na sever Čech se sjedou už potřetí. Chybět nebudou monoposty, jež se zúčastňovaly velkých cen na proslulých světových závodních okruzích.

Bonusové vstupné

Prvních 100 majitelů veteránů, kteří se přihlásí a na sraz dorazí, získá vstup do areálu autodromu na celý víkend zdarma. Tento bonus platí také pro prvních 50 přihlášených majitelů amerických vozidel. Každý majitel obdrží dvě volné vstupenky, druhou pro svůj doprovod. Umožní jim vstup na tribunu, divácký svah i do depa závodních strojů.

Vstupné

290 Kč/1 den

Spanilá jízda

V sobotu 29. června od 18:30 hodin (po skončení programu na dráze) se uskuteční spanilá jízda veteránů a amerických vozidel po velkém závodním okruhu autodromu. Jde o atraktivní podívanou, v jednu chvíli na jednom místě se představí v akci na 100 nádherných historických aut a motocyklů a poprvé také koráby silnic ze severoamerické provenience.

Přihláška

Odkaz na přihlášku na sraz a výstavu historických a amerických automobilů či motocyklů na této stránce pod textem. Přihlásit se je nutné předem, a to nejpozději do 15. 6. 2019. Poté obdržíte potvrzovací e-mail včetně evidenčního čísla, po jehož uvedení na bráně budete v den srazu vpuštěni do areálu autodromu. Registrace na místě v den srazu není možná!

Program závodního víkendu

ONV MaxxMotion NASCAR Show sestává z několika sérií. Vedle jezdců NASCAR Whelen Euroseries se představí aktéři historických sérií FIA Lurani Trophy for Formula Junior cars, Triumph Competition & British GT, HAIGO Tourenwagen a Formelwagen a Formel Vau Europa.


přihlášení účastníci


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři