Sraz majitelů historických vozidel – jedinečná příležitost!

13. a 14. května 2017

Sraz na diváckém svahu autodromu bude součástí premiérového závodního víkendu historických automobilů The Most Historic Grand Prix, při němž se diváci mohou těšit na napínavé souboje jezdců krotících auta věhlasných značek.

Posádka historického vozidla, která se zúčastní srazu a výstavy, získá dvě vstupenky na tribunu, jež platí také do depa závodních strojů. Může se těšit na stylové občerstvení a čeká ji také možnost stát se účastníkem pokusu o rekord v co největším počtu historických vozů v jeden okamžik na závodní dráze.

Vyplněnou přihlášku na sraz a výstavu historických vozidel včetně fotografie účastnického vozu či motocyklu (odkaz ke stažení viz níže), zašlete nejpozději do 5. 5. 2017 elektronicky na adresu rakova@autodrom-most.cz nebo na adresu Ing. Veronika Raková, AUTODROM MOST a.s., Tvrzova 5, 434 01 Most.

The Most Historic Grand Prix sestává z několika sérií, hlavní je FIA Lurani Trophy pro vozy formule Junior z padesátých a šedesátých let. Jejich jezdci bojují o titul mistra Evropy. Dále se v samostatném závodě představí vozy Historic Grand Prix Cars Association.   Zúčastňovaly se velkých cen z let 1930 - 1960 a z let 1961 - 1965. Britské vozy Grand Turismo potěší oko diváka v závodě Triumph Competition and British HTGT. Ve startovním poli jsou zastoupeny známé GT vozy značek MG, Morgan, Triumph, Lotus a další. Závod o Pohár ADAC HAIGO zahrnuje souboje formulových i cestovních vozů bývalého Poháru míru a přátelství socialistických zemí, a to formule Easter, Mondial a cestovní vozy značek Škoda, VAZ Žiguli, Melkus, Trabant a další.

Přihláška

PŘIHLÁŠENÍ účastníci


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři