The Most AUTOSHOW #2

05.10.2015 14:25

17.-18.10.2015

Autodrom Most si na podzim připravil pro své fanoušky nejen tradiční volné jízdy s vlastním vozem po závodní dráze, ale i stále populárnější taxi jízdy RACE│TAXI v závodních speciálech. Ty se také stanou hlavní náplní programu adrenalinového víkendu 17. – 18.10.2015.

Cena za 10 minut volné jízdy zůstává 150 Kč a taxi jízdy startují již od 350 Kč. V některých případech pak bude možné si vozy i krátkodobě pronajmout. Vstup i parkování v areálu Autodromu a Polygonu je tradičně zdarma.

Důležitou informací je následující časový harmonogram závodní dráhy. AUTODROM MOST a.s. si vyhrazuje možnou změnu programu vzhledem k počasí a zájmu návštěvníků. Pro volné jízdy bude novinkou možnost zapůjčení měřícího zařízení pro přesné změření času každého vašeho kola.

  • SOBOTA 17. 10.2015

9:00 – 17:00 volné jízdy + taxi jízdy

  • NEDĚLE 18. 10.2015

9:00 – 17:00 volné jízdy + taxi jízdy

A co bude novinkou na podzimní AUTOSHOW #2? Proběhne například vyhlášení stále oblíbenější soutěže o nejlepší čas sériového vozu „The Most Challenge“, kdy máme pro výherce připravenou hlavní cenu, kterou je zajištění závodní licence pro rok 2016 a možnost stát se tak řidičem SAFETY CAR při Czech Truck Prix 2016.

Dále bude v jednom z boxů možno prozkoumat novou pohárovou Octavii z dílny BENET AUTOMOTIVE s.r.o. a exkluzivní svezení tímto speciálem bude jistě více než lákavou možností.  Na offroadové dráze v zadní části Polygonu bude také možnost se svézt, a to v legendární Praga V3S a několika upravených vozech JEEP.

V servisních boxech bude k vidění opět řada zajímavých automobilek jako BMW, Peugeot, ŠKODA, Ford, KIA a mnoho dalších. Dále na Vás čekají závodní simulátory, oleje a maziva, pneumatiky, autopříslušenství, úprava motorů, prodej RC modelů, oblečení a závodní vybavení pro jezdce i jeho vůz.

 

Ochutnávka vozů RACE│TAXI:

Edice Autodromu Most - BMW M3 E36 (drift speciál) a SUBARU WRX STI (rally speciál),

Petr Fulín – Seat Leon Cup Racer a Octavia Cup

Shadows team - Corvette ZR1

Wars Project - Nissan GTR a Octavia Cup

High octane projects – Lotus Exige a Puma Cup

Miloš Feigl – Mitsubishi Lancer Evo 9 RedBull edice a další.

Svou taxi jízdu si rezervujte vždy s dostatečným předstihem v prodejním stánku naproti boxu č. 42.

Nezapomněli jsme ani na malé návštěvníky a proto bude v areálu Polygonu, kde se nachází velké dětské dopravní hřiště umístěn nafukovací skákací hrad RACING a s ním i možnost projet si hřiště na svém či vypůjčeném kole nebo koloběžce. V těsné blízkosti budou připraveny motokáry a čtyřkolky nebo terénní buggy k zapůjčení za 90 Kč/10 min. Do hradu můžou děti pod dohledem dospělé osoby zdarma. Využijte Polygon k procházce, navštivte offroadovou dráhu a projděte pak podchodem do centra dění přímo k servisním boxům závodního okruhu. Těšíme se na Vás

Tuto akci nelze brát jako tradiční rozloučení s motoristickou sezónou, neboť se s Vámi rozhodně na zimu loučit nechceme, navíc před námi ještě stále máme závodní víkend a to 13.-14.11, kdy jsme pro Vás přichystali nultý ročník The Most Rally Sprint. Slavnostní start podniku proběhne v pátek 13.11. 2015 na 1.Mosteckém náměstí v 18 - 19 hodin.

Veronika Raková, Petra Škopková

Koho najdete v boxech?


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři