The Most AUTOSHOW #4

22. 10. 2016

Podzimní dny volných jízd pro automobilové nadšence

Pokračování oblíbené akce pro širokou veřejnost s ještě bohatším doprovodným programem. Od 09:00 do 17:00 hodin si návštěvníci mohou užít podzimních volných jízd s vlastním automobilem po závodním okruhu, využít nabídky taxijízd v závodních speciálech, zhlédnout exhibiční závod nebo se zúčastnit druhého ročníku LOUDA CUPu. Jde o jednokolový úsměvně pojatý závod s tenisovým míčkem v košíčku na přední kapotě vlastního vozu, jehož výherce získá zajímavou cenu. Vstup a parkování v areálu autodromu je tradičně zdarma.

Novinka! Na své si přijdou i řidiči s drifterskými choutkami. Exkluzivní možnost jízdy ve vlastním voze v kontrolovaném smyku. Více informací viz níže. 

Den volných jízd a taxijízd

Vstupné zdarma!

Hlavní program

  • Volné jízdy s vlastním vozem - 150 Kč/10min.
  • Taxijízdy v závodních speciálech od 700 Kč/2 kola
  • Skákací hrad RACING a zábava pro malé závodníky
  • Paddock plný vystavovatelů a automobilových značek
  • VIP osobnosti ze světa motorsportu

Polední pauza

TAXI CUP

12.00 - 12.25 hod.

Exhibiční závod závodních speciálů na pět kol.


LOUDA CUP

12.30 - 12.55 hod.

Jednokolový závod pro šikovné řidiče i řidičky s vlastním vozem, který nemusí mít pod kapotou divoké stádo koní. Cílem je dojet první, přičemž z košíčku na přední kapotě nesmí při jízdě vypadnout tenisový míček. Poplatek 200 Kč. Start metodou „Le Mans“. Registrace na e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz nebo na místě v jednom ze servisních boxů. Výhra je tentokrát opravdu zajímavá!

Hrdým partnerem závodu se stala společnost Louda Auto a.s., která vítězi závodu zapůjčí na celý víkend nový model vozu Audi A4 2.0 TDI Sport, a to s plnou nádrží. Jezdce na druhém a třetím místě pořadatel odměnění novým reklamním sortimentem společnosti AUTODROM MOST.

     


DRIFT SEKCE

16.00 - 17.00 hod.

DRIFT SEKCE je novinkou Autoshow. Je určena speciálně těm, kteří si chtějí vyzkoušet se svým vozem jízdu v kontrolovaném smyku. Kupon stojí 50 Kč včetně DPH a jeho držitele opravňuje k průjezdu necelého jednoho kola po závodní dráze (bez cílové rovinky). Kupony je možné zakoupit v autokaru s občerstvením BARBUS naproti boxům č.1 - 3 v areálu autodromu. Využijte jedinečné nabídky! V běžných volných jízdách během dne je totiž driftování zakázáno, v případě porušení zákazu je řidič se svým vozem z účasti ve volných jízdách vyloučen. 


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři