The Most AUTOSHOW #5

16. 4. 2017

Zahájení nové sezony! Dny volných jízd a taxijízd pro automobilové nadšence

Pokračování oblíbené akce pro širokou veřejnost s ještě bohatším doprovodným programem. Od 09:00 do 18:00 hodin si návštěvníci mohou užít jarních volných jízd s vlastním automobilem po závodním okruhu, využít nabídky taxijízd v závodních speciálech, zhlédnout exhibiční závod nebo se zúčastnit stále oblíbenějšího LOUDA CUPu. Jde o jednokolový netradičně pojatý závod s tenisovým míčkem v košíčku na přední kapotě vlastního vozu, jehož výherce získá zajímavou cenu. Vstup a parkování v areálu autodromu je tradičně zdarma.

Hlavní program

  • Volné jízdy s vlastním vozem - 150 Kč/10min.
  • Taxijízdy v závodních speciálech od 700 Kč/2 kola
  • Skákací hrad RACING a zábava pro malé závodníky
  • Paddock plný vystavovatelů a automobilových značek
  • VIP osobnosti ze světa motorsportu

Promítání snímků fotografa Martina Straky

Fotograf a komentátor motoristických závodů Martin Straka vystoupí s komentovaným promítáním svých snímků v tiskovém středisku mosteckého autodromu. Vedle momentek z okruhu se diváci mohou těšit i na další poutavé záběry z celého světa. Autor představí i svou poslední publikaci RACING'N'ROLL, kde má Most jedno z největších zastoupení.

Novinky

Pronájem servisního boxu pro jeden vůz po celou dobu konání akce
  • neomezená jízda a průjezd po boxové komunikaci (pitlane), jeden servisní vůz je možné zaparkovat v prostoru za boxem (parkování dalších vozů výhradně na velkém parkovišti v paddocku)

Cena: 3 000 Kč


Pronájem servisního boxu a profesionální časomíry (transpondéru) po celou dobu konání akce
  • umožní sledovat dosažený čas každého zajetého kola po dráze na obrazovce v boxech

Cena: 3 500 Kč


Upozornění:

Pronájmem nevzniká vozům na pitlane přednostní právo vjezdu na dráhu. Do každého desetiminutového bloku pořadatel vpustí pouze pět vozů z pitlane. I v tomto případě je tedy třeba počítat s čekací dobou, která ale bude kratší než při běžném najíždění na dráhu. 

Rezervace a případné dotazy: rakova@autodrom-most.cz

 

Upozornit na událost


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři