The Most Rally Sprint nabídne spoustu zábavy a vyžití i nejmenším divákům

08.11.2015 13:55

Akce společnosti Autodrom Most uspokojí nejen zapálené fanoušky motoristického sportu, ale všechny členy rodiny napříč generacemi. Na své si tedy přijdou i ti nejmladší. Pořadatelé závodu The Most Rally Sprint, který bude mít v areálu mosteckého autodromu premiéru v sobotu 14. listopadu, připravili i bohatý a pestrý doprovodný program. Jeho součástí bude celodenní vyžití pro chlapce a dívky od nejútlejšího věku po teenegery.

Centrem zábavy, soutěží a her bude dětské dopravní hřiště, jež je součástí polygonu. Program mohou absolvovat celé rodiny, organizátoři ale nabízejí i celodenní hlídání dětí. „Umožníme tak rodičům nerušené sledování závodů a celé řady dalších velmi zajímavých a atraktivních akcí doprovodného programu,“ uvedla Tereza Zajíčková ze společnosti Autodrom Most.

Děti do 130 centimetrů výšky mají v sobotu vstup do areálu autodromu a polygonu zdarma, na dopravním hřišti si pak mohou zakoupit žetony. „Hodnota jednoho žetonu je 30 korun, při odevzdání žetonu se dítě může zúčastnit vybrané aktivity. Placené jsou čtyři z nich včetně hlídání, zbytek je zdarma. Všechny děti navíc dostanou k žetonům drobné, ale hodnotné dárky,“ upřesnila Zajíčková. Upozornila, že prvních 50 dětí, které si zakoupí žetony, získají od pořadatelů vstupenku do libereckého IQ parku.

Na dopravním hřišti se děti mohou prohánět na vlastních kolech, kolo a helmu se ale lze i zdarma zapůjčit. Kromě toho je čeká skákací race zóna, zajímavé workshopy, kreativní tvorba z přírodních materiálů, malování na obličej či drakiáda se soutěží o nejvydařenějšího draka. „Starší děti se pak mohou svézt na dráze umístěné naproti dopravnímu hřišti na čtyřkolkách. V případě, že počasí dovolí, jim pak budou k dispozici i motokáry,“ doplnila Zajíčková.


Další články


Nejbližší akce

06.06. - 06.06. Kurzy Kurz bezpečné jízdy - FOR MOTO STANDARD
11.06. - 11.06. Závody Carbonia Cup
12.06. - 12.06. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
12.06. - 12.06. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři