The Most Rally Sprint završí závod ve slalomu pro širokou veřejnost

06.11.2015 20:01

Pořadatelé závodu The Most Rally Sprint, který bude mít na mosteckém autodromu premiéru v sobotu 14. listopadu, připravili další překvapení. Po ukončení závodu ve sprintu bude následovat závod ve slalomu, který celodenní program završí. Zúčastnit se ho mohou i zájemci z řad veřejnosti se svými vozy.

„Slalom může jet prakticky každý, kdo je občanem České republiky, držitelem řidičského průkazu skupiny B a vlastní vozidlo s registrační značkou a platnou STK. Platí však některá omezení. Volného podniku se nemohou zúčastnit vozidla s pohonem 4x4 a také ne kabriolety či roadstery. Je tedy určen jen pro uzavřená auta,“ vysvětlil sportovní ředitel společnosti Autodrom Most Michal Marek.

Jezdci z řad veřejnosti obdrží za poplatek 500 korun jednorázovou licenci jezdce, která je opravňuje k účasti ve slalomu. Vklad do závodu činí 700 korun. Jezdec i vozidlo projde administrativní a technickou přejímkou. Majitel vozidla, které nemá průkaz sportovního vozidla, musí při technické přejímce předložit velký technický průkaz.

Podrobné informace o podmínkách účasti v závodě ve slalomu pro případné účastníky najdete zde

Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři