Bonusové Vánoce: Čtyři exkluzivní balíčky a slevy pro nejrychlejší

Bonusové Vánoce: Čtyři exkluzivní balíčky a slevy pro nejrychlejší

Daruj svým nejbližším nezapomenutelný zážitek na mosteckém autodromu. Každý týden nová sleva %!!! Ale pozor! Musíš být rychlý - čím dříve nakoupíš, tím větší máš slevu! 

Nabídka vánočních balíčků s akční 5% slevou - platí do pondělního rána 20. prosince, kdy zároveň i termín posledního odeslání balíčků.

 

BEZPEČNOST - Staň se lepším řidičem

Univerzální poukaz na kurzy bezpečné jízdy + dárek navíc: sněhové řetězy.

Záleží Vám na bezpečí Vašich blízkých a chcete, aby neustále zdokonalovali svoje řidičské schopnosti? Právě pro Vás je určen vánoční balíček, který obsahuje univerzální poukaz na některý z kurzů mosteckého polygonu (Kurz bezpečné jízdy, Kurz bezpečné jízdy úroveň 2, Kurz pro řidiče FUN, Kurz pro řidiče FOR TEEN, Kurz pro řidiče FOR LADIES) a jednorázové sněhové řetězy.

koupit

 

ADRENALIN - Na okruh s OC Race

Zážitek na míru pro milovníky adrenalinu + dárek navíc: závodnická kukla.

Vánoční balíček určený pro všechny milovníky adrenalinu a originálních zážitků. Jízda na okruhu s opravdovým závodním autem, a to buď jako taxijízda na místě spolujezdce a s profesionálem za volantem, nebo samotné řízení na vlastní kůži.

koupit


 

FANOUŠEK - Oslavy 30. výročí Czech Truck Prix

VIP vstupenka & track walk + dárek navíc: oficiální tričko 30 let CTP.

Limitovaná vánoční edice Autodromu Most pro fanoušky závodních trucků! V roce 2022 to bude právě třicet let, co se v Mostě pravidelně jezdí Mistrovství Evropy okruhových tahačů. Chystáme velkolepé oslavy a každý opravdový fanoušek tak určitě ocení, když si je bude moct naplno vychutnat s VIP vstupenkou, která zahrnuje track walk, a jako dárek navíc ještě oficiální tričko. Vše zabaleno v originálním dárkovém boxu.

koupit  

MOTORKÁŘ - Mistrovství světa WorldSBK z první řady

VIP vstupenka & pit walk + dárek navíc: originální tričko Superbike racing.

Mistrovství světa superbiků v Mostě je vrcholem motoristické sezóny, kterou si nesmí nechat ujít žádný nadšený fanoušek motorsportu. A právě pro ty jsme připravili speciální dárkový balíček, který obsahuje VIP vstupenku a tričko Superbike racing.

koupit
Termínový kalendář slev

20% sleva na naše Vánoční balíčky poběží od 22.11.2021 do 29.11.2021 7.59 hodin ráno

15% sleva na naše Vánoční balíčky poběží od 29.11.2021 8 hodin ráno do 6.12.2021 7.59 hodin ráno

10% sleva na naše Vánoční balíčky poběží od 6.12.2021 8 hodin ráno do 13.12.2021 7.59 hodin ráno

5% sleva na naše Vánoční balíčky poběží od 13.12.2021 8 hodin ráno do 20.12.2021 7.59 hodin ráno

Abychom veškeré balíčky bezpečně a včas dopravili poštou až k vám domů, poslední objednávky budou odeslány 19.12.2021 (objednávky k tomuto datu přijaty a uhrazeny). Pozor při platbě převodem trvá zaúčtování až 3 dny. Doporučujeme využít platbu kartou online či dobírkou. Po tomto termínu bude možné již koupit jen elektronický poukaz (doručení mailem) a balíčky, již nebudou rozesílány.
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři