Ve startovní listině The Most Rally Sprint nechybějí zvučná jména

10.11.2015 18:34

Pořadatelům závodu The Most Rally Sprint, který bude mít na mosteckém autodromu premiéru v sobotu 14. listopadu, se scházejí přihlášky jezdců. Nechybějí mezi nimi ani zvučná jména ostřílených soutěžáků, například rychlí dvoukolkáři David Štefan (Opel Adam Cup) a Lukáš Pondělíček (Citroën C2R2 Max) či Jiří Navrátil, jenž se po letech strávených v historickém Fordu Sierra vrátí do kokpitu produkčního Mitsubishi Lancer. Diváci se mohou těšit také na rychlé a atraktivní Porsche 911 GT3 pilotované Davidem Nešporem. Jedním z největších lákadel pak bude Škoda Fabia R5, kterou premiérově představí Antonín Tlusťák, dlouholetý účastník mistrovství Evropy v rally. Zádveřický jezdec nejnovější mladoboleslavský speciál nasadí v rámci testování na nadcházející sezonu. Účast přislíbila i legenda úzce spjatá s okruhem v Mostě, Břetislav Enge. Usedne za volant historické Škody 130 LR.

„Myslím, že uvedená jména zaručují napínavou podívanou. Další přihlášky posádek stále přijímáme. Kompletní startovní listinu zveřejníme po uzávěrce, tedy ráno v pátek 13. listopadu,“ uvedl Luděk Diviš, který má na starosti sportovní a technickou stránku The Most Rally Sprint.

Po ukončení závodu ve sprintu bude následovat závod ve slalomu. Zúčastnit se ho mohou i zájemci z řad veřejnosti se svými vozy. Podrobnější informace najdete na http://www.autodrom-most.cz/cz/media/aktuality/the-most-rally-sprint-zavrsi-zavod-ve-slalomu-pro-sirokou-verejnost/

Součástí závodní soboty je i celodenní pestrý a bohatý doprovodný program. Začíná už v 09:00 hodin a nabízí atraktivní podívanou. Více na http://www.autodrom-most.cz/cz/rally/the-most-rally-sprint-exhibition-1/doprovodny-program-2/.


Další články


Nejbližší akce

15.10. FREE AUTODROM AUTO AUTODROM MOST
16.10. AUTODROM AUTO SAPE MOTORSPORT
19.10. - 19.10. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
20.10. - 20.10. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři