Videorecenze od účastníka kurzu bezpečné jízdy

21.06.2022 10:28

Kurzy bezpečné jízdy na polygonu Most se těší velké oblibě a zlepšit svoje řidičské schopnosti sem přijíždí lidé z celé ČR. Uživatelské recenze a veškeré ohlasy nám dělají velkou radost a pečlivě je sledujeme, protože svědčí o tom, že naši instruktoři odvádějí svoji práci skvěle.

 

Lenka Tučková věnovala kurz jako dárek svému příteli a ten natočil o svém zážitku super video, o které se musíme podělit i s vámi. Vítek absolvoval náš nejoblíbenější Kurz bezpečné jízdy a jak poznáte podle videa i komentáře Lenky, tak si všechno maximálně užil.

 

 


lena_ig_90 
Jeden z nejlepších dárků pro chlapa. Sedm hodin intenzivního zážitku. Kurz bezpečné jízdy a mají mnoho variant na výběr. Člověk si zkusí to, co by si v normálním životě jen tak vyzkoušet nemohl, a naučí se, jak se zachovat v problémových situacích (jak teorie, tak praxe). Navíc si tam můžete dát oběd, pití, je tam dokonalé dětské dopravní hřiště. Sledovat motorky, to mě bralo hodně moc. No a Vítek o tom naprosto nadšeně vypráví. Takže pokud nevíte co, tak takový dárek je fakt úžasný a na konci dostanete certifikát. 
Tohle za to stálo 
@autodrommostcz ! 
Děkujeme za krásnou recenzi!

 

Polygon Most je největší centrum kurzů bezpečné jízdy v ČR. Díky komplexnímu zázemí zahrnující vše od komfortních učeben až po kluznou desku, svah a vodní překážky, si řidiči pod vedením profesionálních instruktorů vyzkouší všechny situace, jaké je mohou potkat v provozu. Koncepce areálu je navržena tak, aby veškerý nácvik probíhal vždy maximálně bezpečně a každý mohl zažít chování auta v běžných i extrémních situacích a podmínkách.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři