Volné běžecké tréninky

Zájemci z řad běžců mohou zdarma ve vypsaných termínech využít areál mosteckého autodromu k tréninku. Nabídka vznikla ve spolupráci se základnou Rozběháme Most v čele s její ambasadorkou Miroslavou Maděrovou.

Běžci přijedou bránou na polygon, kde zaparkují na hlavním parkovišti před budovou recepce. Tréninková trasa může vést z polygonu po obslužné komunikaci k offroadovému areálu Czech Motorland a zpět. Hlavní tréninková trasou je velký závodní okruh, kam se běžci přesouvají podchodem pro pěší. Je nutné se vždy ohlásit v budově recepce, a to před i po tréninku. Pořadatel má právo dle aktuální obsazenosti polygonu změnit trasu nebo čas a datum konání tréninku. Běžci vstupem souhlasí s provozním řádem. Další termíny společnost AUTODROM MOST zveřejní včas na svých webových a facebookových stránkách.

Termíny

Informaci o termínech zde vždy s předstihem zveřejníme.

Bonus

Účastníci tréninků vytvoří The Most RUNNING TEAM. Každý z členů týmu obdrží kartičku, kterou jim personál polygonu po každém absolvovaném tréninku orazítkuje. Kdo shromáždí minimálně 10 razítek, získá třicetiprocentní slevu ze startovného vytrvalostního běžeckého závodu The Most HALFMARTHON #3. Třetí ročník se v areálu autodromu uskuteční 2. listopadu 2019. Více informací o závodu zde.

 


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři