Zákazníci pneuservisu na autodromu dostanou vstupenky na Octavia Cup

12.04.2016 12:42

Nový pneuservis v areálu autodromu se vyplatí navštívit. Každý zákazník, který si v těchto dnech nechá vyměnit sadu pneumatik za letní, získá vstupenku na souboje vozů zóny Střední Evropa, který se pojede na mosteckém závodním okruhu o víkendu 17. až 19. června. Jeho součástí bude navíc obnovený a mezi jezdci i diváky velmi oblíbený seriál Octavia Cup. 

Kromě bonusu v podobě volného vstupu na červnové závody je podle technického ředitele společnosti AUTODROM MOST Pavla Pecha zajímavá i cena služeb. „Sadu pneumatik s příslušným servisem, tedy nahuštěním a vyvážením kol, u nás zákazník pořídí už od 400 korun. Troufám si říct, že je to ve srovnání s ostatními pneuservisy ve městě velmi výhodná nabídka,“ uvedl.

Pro automobilisty i motocyklisty je pneuservis navíc otevřený po celý týden, tedy od pondělí do neděle od 09:00 do 17:00 hodin. Termín si lze i předem sjednat na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz. Kromě oprav pneumatik a duší pneuservis nabízí i sezónní uskladnění pneumatik, jejich zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

Standardní součástí služby je demontáž, montáž a vyvážení kol, a to včetně litých, odborně proškoleným personálem na nejmodernějším strojním zařízení. V souladu s kvalitou a bezpečností provozu zaměstnanci používají momentový klíč pro dotažení šroubů kol. Doplňkovou službou je mimosezónní skladování kol.

Zákazníci si mohou objednat také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Nad rámec vyjmenovaných služeb si lze nechat vyčistit vnitřní prostory i exteriér vozu.

Ideální je tak spojit návštěvu závodního okruhu právě s údržbou svého automobilu. Zatímco mechanici odstraní případné závady na voze a vymění pneumatiky, zákazník vyplní čekání příjemným zážitkem při některé z nabízených akcí autodromu.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři