Zákazníci pneuservisu na autodromu odjedou s dárkem

03.10.2016 14:37

Pneuservis v areálu mosteckého autodromu má pro své zákazníky překvapení. Řidiči, kteří si do konce října nechají vyměnit sadu pneumatik za zimní, dostanou při odjezdu reklamní předměty firmy. Příznivá je také cena nabízených služeb. Výměnu sady pneumatik včetně nahuštění a vyvážení kol lze pořídit už od 400 korun.

Pro automobilisty i motocyklisty je pneuservis navíc otevřený po celý týden, tedy od pondělí do pátku od 08:00 do 18:00 hodin, v sobotu a v neděli pak od 07:00 do 18:00 hodin. Termín si lze i předem sjednat na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz. Kromě oprav pneumatik a duší pneuservis nabízí i sezonní uskladnění pneumatik, jejich zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

Standardní součástí služby je demontáž, montáž a vyvážení kol odborně vyškoleným personálem na nejmodernějším strojním zařízení. V souladu s kvalitou a bezpečností provozu zaměstnanci používají momentový klíč pro dotažení šroubů kol. „Zákazníci si mohou objednat také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Nad rámec vyjmenovaných služeb si lze nechat vyčistit vnitřní prostory i exteriér vozu,“ vyjmenoval technický ředitel společnosti AUTODROM MOST Pavel Pech.  

Ideální je tak spojit návštěvu závodního okruhu právě s údržbou svého automobilu. Zatímco mechanici vymění pneumatiky a odstraní případné závady na voze, zákazník vyplní čekání příjemným zážitkem při některé z akcí autodromu. „Máme celoroční provoz. Už od loňského roku vypisujeme termíny také na Winter Challenge, tedy volné jízdy po velkém závodním okruhu v zimním období,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.


Další články


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři