DOPROVODNÝ PROGRAM 3. - 4. září

Doprovodný program nabízí letos řadu novinek

Přijďte si ZDARMA zaskákat! Jump Bag společnosti ČEPS, tedy volný pád z desetimetrové výšky, si zájemci mohou vyzkoušet po celou sobotu i neděli na diváckém svahu.

Vyhlídkový let vrtulníkem! Nenechte si ujít jedinečný pohled z ptačí perspektivy na krajinu, která už dávno není zdevastovaná těžbou.

Sázky na vítěze! Návštěvníci si mohou vsadit na vítěze a další umístění jezdců obnoveného okruhového šampionátu Škoda Octavia Cup. Sázet je možné v sobotu i v neděli přes dva terminály v areálu autodromu.

Netradičně pojatý koncert! Populární kapela PORTLESS chystá překvapení, vystoupí v sobotu od 13:25 hodin.


FAN VILLAGE

Zóna pro všechny fanoušky bude premiérově přímo v paddocku, kde mají zázemí závodní týmy. Diváci tak okusí atmosféru přípravy před jednotlivými závody z bezprostřední blízkosti.

Program zahrnuje:

  • rozhovory, autogramiádu a focení jezdců
  • hudbu
  • občerstvení včetně chlazených nápojů
  • soutěže o ceny
  • možnost sázení na výsledky jednotlivých závodů

 


DOPROVODNÝ PROGRAM NA ZÁVODNÍ DRÁZE – HAPPY HOURS

show nejlepšího českého stunt ridera – kaskadéra na motocyklu Martina Krátkého. Divákům nabídne adrenalinovou podívanou, která jako by popírala gravitační zákon. Martin je šampionem republiky z let 2012, 2013, 2014 a 2015 a vicemistrem světa z roku 2014. Letos v lednu vyhrál soutěž o nejlepší trik s motocyklem v italské Veroně.

grid walk

adrenalinové aktivity

krátký závod na cílové rovince s vybranými závodními speciály různých druhů a typů

 


RACE TAXI

Součástí doprovodného programu je nabídka taxijízd na zhruba dvoukilometrovém malém závodním okruhu za cenu od 500 korun. Zájemci mohou vybrané vozy také sami řídit.  Vedle sport taxi, rally taxi a drift taxi (jízda bokem s vůní spálených pneumatik) se zopakuje i v letošním roce populární offroad taxi na přírodní dráze o rozloze 3,5 hektaru v areálu autodromu v terénním voze Jeep. V tomto případě je poplatek výrazně nižší, a to od 50 korun.

 


VYHLÍDKOVÝ LET VRTULNÍKEM

Nová atrakce! Nenechte si ujít jedinečný pohled z ptačí perspektivy na krajinu, která už dávno není zdevastovaná těžbou. Neváhejte využít jedinečnou a neopakovatelnou příležitost!

Stanoviště: polygon, asfaltová plocha vedle AUTO GALLERY

Cena: 700 korun za pětiminutový vyhlídkový let nad Mostem

Kapacita: 1 dospělý, 1 dítě

Termín: v sobotu i v neděli od 11:00 do 13:00 hodin (v případě zájmu se bude létat i v odpoledních hodinách)


RACE ZÓNA

Centrem race zóny bude nově vybudované zázemí s výstavními plochami Auto Gallery. Návštěvníci si zde budou moci zakoupit taxijízdy, reklamní předměty, zhlédnout vystavené závodní speciály a u příležitosti 33. výročí zprovoznění areálu autodromu také výstavu historických plakátů z archivu společnosti AUTODROM MOST. Mohou se zúčastnit autogramiády jednotlivých jezdců seriálu ETRC, zdarma si mohou vyzkoušet řidičské umění na závodním simulátoru. V odpočinkové zóně ve venkovních prostorách se pak mohou občerstvit v koktejlovém baru.

 


DĚTSKÝ PROGRAM

Centrem zábavního programu pro nejmenší návštěvníky bude dětské dopravní hřiště a jeho zázemí. Součástí tohoto programu bude i BESIP TEAM, certifikovaný tým profesionálu v oblasti bezpečnosti silniční dopravy. K vyzkoušení tak bude mimo jiné simulátor nárazu v rychlosti 30km/hod. Zapůjčit si je možné zdarma kola, koloběžky, odrážedla a přilby. Kromě hřiště se semafory jsou k dispozici i certifikované prolézačky, skluzavka, skákací hrad Racing a fotbalové minihřiště s brankami. Děti dostanou reflexní reklamní předměty. V případě zájmu rodičů se jejich potomků ujmou za poplatek vyškolené pracovnice. Součástí dětského programu jsou i soutěže o ceny, výtvarný koutek či malování na obličej.

 


AKADEMIE MALÝCH ZÁVODNÍKŮ

Společnost AUTODROM MOST připravila ve spolupráci s Autoklubem ČR pro děti do deseti let jezdeckou akademii na improvizované miniaturní dráze na malém parkovišti v sousedství motokárové dráhy. K dispozici bude deset malých motokár, kombinézy a helmy.

 


DOPROVODNÝ PROGRAM NA DIVÁCKÉM SVAHU

Návštěvníci mohou využít zdarma různé atrakce, například velký kolotoč či nafukovací skákadla. Prohlédnou si mohou expozice vystavovatelů. Z fakultativní nabídky bude k dispozici i moderní venkovní motokárová dráha s kvalitním asfaltovým povrchem, která je více než 300 metrů dlouhá. Zájemci si mohou vybírat si z pěti identických motokár Birel N35 s motorem Subaru 200 cm3. Přítomný personál v případě potřeby zapůjčí vložky do sedaček pro bezpečný a pohodlný posed dětí od 120 cm výšky. Kdo dává přednost terénu, může si vyzkoušet zcela novou čtyřkolku Buyang Delta Force 300 4x4 nebo Buggy 150 Dong Fang. Tato dvoumístná vozidla smějí řídit pouze dospělí, dítě se však může zúčastnit jízdy jako spolujezdec.


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři