The Most Challenge

The Most Challenge je celoroční soutěž, při níž se její účastníci – amatérští jezdci – snaží dosáhnout na velkém závodním okruhu autodromu co nejlepšího času na jedno kolo.

Impulzem ke vzniku The Most Challenge byl rekord jednoho z nejznámějších českých závodníků a trojnásobného vítěze evropského poháru cestovních vozů (ETCC) Petra Fulína. Skvělého času dosáhl na mosteckém autodromu právě v sériovém voze. Pomyslně hozenou rukavici ihned zvedl Vojtěch Štajf se Subaru, který se pokusil rekord překonat. Oba počiny vedly organizátory k založení exkluzivního klubu rychlých sériových aut, ve kterém si lidé z řad široké veřejnosti mohou zkusit zajet se svými vozy v rámci volných jízd kolo po okruhu v čase pod dvě minuty.

POZOR!!! Pořadatel počínaje rokem 2018 změnil propozice soutěže. Jejich nové znění najdete v prokliku na této stránce dole.


Dotazník !!!


Podmínky

Zúčastnit se soutěže je možné pouze v sériovém voze, který může být doplněn o prvky příplatkové výbavy. Jednou ze základních podmínek je umožnit odbornému dohledu posoudit, zda je vozidlo vhodné k účasti, a respektovat konečné rozhodnutí o jeho způsobilosti.

Specifikace sériového vozu

Jde o neupravený vůz schválený pro silniční provoz. Musí mít platnou technickou kontrolu a registrační značku. Účastník soutěže se prokáže malým technickým průkazem, občanským průkazem a vyplněným prohlášením, jež obdrží při registraci na místě. Nutným vybavením je helma, kterou si lze v případě potřeby zapůjčit.

Kontrola před jízdou:
  • pneumatiky - musí být sériové
  • brzdy
  • viditelné úpravy motoru

Pořadatel bude kontrolovat hlučnost všech zúčastněných vozidel.

Cena

Poplatek za účast v soutěži The Most Challenge činí 400 Kč, což je obvyklá cena desetiminutové volné jízdy. Poplatek zahrnuje zapůjčení profesionálního zařízení pro oficiální změření času ostrého kola.

Časový harmonogram

Po nezbytných administrativních úkonech a uhrazení poplatku dojde k instalaci měřicího zařízení. Soutěžící poté odjede měřenou jízdu, ve které může zajet libovolný počet měřených kol. Měřené kolo začíná průjezdem fotobuňkou na hlavní rovince, končí po objetí jednoho kola na stejném místě a zároveň začíná další.

Výhra

Informace doplníme.

Doplňkové služby

  • zapůjčení helmy v omezeném počtu na místě

 Po předchozí objednávce min 24hod předem je možné dále:

  • profesionální fotograf
  • pronájem onboard kamer
  • přítomnost profesionálního instruktora

Propozice

 


Nejbližší akce

02.03. - 02.03. Kurzy Školení s následným odpočtem bodů
02.03. - 02.03. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
03.03. - 03.03. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
03.03. - 03.03. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LADIES
09.03. - 09.03. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
09.03. - 09.03. Kurzy Kurz pro řidiče FUN
10.03. - 10.03. Kurzy Kurz pro řidiče FOR LIFE
10.03. - 10.03. Kurzy Kurz pro řidiče FOR TEEN
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři