The Most Classic & Histo Cup

Histo Cup

6. - 8.10. 2023

 

Vzpomínáte na slavná jména jako Jochen Rindt, Niki Lauda, Josef Schnitzer, „Strietzel“ Stuck nebo Rauno Aaltonen? Libí se vám atmosféra okruhových závodů s ikonickými vozy 60. až 80. let jako byly BMW 2002, BMW 320-4 a 3.0 CSL, Austin Mini Cooper S, Fiat Abarth, Ford Escort, Ford Capri, Ford Lotus Cortina, Alfa Romeo GTA, Alfasud Sprint, Volvo P 544, Porsche 914 a 911, Austin Healey, Lotus Elan, MGA a MGB a další? Tak si nenechte ujít Histo Cup, který do Mostu zavítá na začátku října.

Harmonogram Histo Cup

Závodní týmy se svými vozy soutěží v šesti kategoriích o Zlatý ananas – putovní pohár ze skutečného zlata. Jako poděkování fanouškům za podporu a přízeň v průběhu celé sezóny je vstup na Histo cup a The Most Classic zdarma. www.histocup.com The Most Classic

6. - 8.10. 2023

Stylové vyvrcholení sezóny pro všechny milovníky motorsportu a historických vozů. The Most Classic je setkání a výstava klasických automobilů a proběhne v rámci závodního víkendu Histo Cup, kdy budou na dráze závodit ikonické okruhové vozy 60. až 80. let. The Most Classic spojuje závodění a eleganci, mladé a staré, sběratele a fanoušky.

 

Program The Most CLASSIC

pátek 6.10. | Preview, Driving & VIP Day: Jízdy na okruhu a doprovodný program pro registrované, partnery a VIP

Harmonogram pátek


sobota 7.10 | Festival Day

  • Výstava a setkání klasických automobilů (registrovaní)
  • Soutěžní jízda pravidelnosti na okruhu polygonu (malý závodní okruh - registrovaní)
  • Jízdy na velkém okruhu (spanilá jízda + individuální zájemci - registrovaní)
  • Doprovodný program (prezentace, výstavy, přednášky, soutěž elegance…)
  • Klubové zábory

Harmonogram sobota


neděle 8.10. | Race & Partner Day: 
Závody Histo Cup & partnerské prezentace

Další informace na webu The Most CLASSIC


Registrace

Individuální zájemci z řad majitelů historických vozů podávají přihlášky výhradně přes web. V pátek jsou na výběr dvě varianty: DRIVE, DRIVE & SLEEP. V sobotu jsou na výběr jsou čtyři varianty vystavení a prezentace vozu: MINI/BASIC/OKRUH/VIP. Uhrazením registračního poplatku získáváte možnost vystavit svůj vůz a doplňkové služby podle zvolené varianty. Pořadatel si vyhrazuje právo neodpovídající vůz vyřadit. 

Informace pro partnery, kluby a zájemce o účast na The Most CLASSIC: laube@autodrom-most.cz

REGISTRACE The Most CLASSIC

Jako poděkování za podporu po celou letošní sezónu mají fanoušci mají vstup ZDARMA. Hradí se jen parkovné v areálu ADM, platba možná pouze na místě.

Upozornění: Z důvodu silničních prací doporučujeme při příjezdu ze směru Ústí nad Labem / Praha, sjet ze silnice 13 už prvním výjezdem na Most – Centrum, ihned za čerpací stanicí Orlen Benzina.


The Most CLASSIC 2022
Video z nultého ročníku, který se uskutečnil 8. října 2022.Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři