Soutěž „The Most Limit 2021“

Úvodní popis

Soutěž „The Most Limit 2021“ vypsaná společností Autodrom Most a.s. ve spolupráci s motokárovými závodišti v České republice je určena pro veřejnost. Jejím mottem je heslo Závodní vůz OCR – Prověř své limity.

Úkolem soutěžících je zajet v určeném časovém horizontu nejrychlejší kolo v některé z vybraných veřejných motokárových arén. Komu se to podaří, postupuje do finále, kde se utká s nejrychlejšími z ostatních motokárových drah.

Finále se uskuteční v srpnu 2021 na velkém závodním okruhu autodromu v Mostě. Vítězem soutěže se stane jezdec, který dosáhne nejrychlejšího kola v přistaveném voze OCR.

Pokud jste majitelem motokárové arény a rádi byste navázali spolupráci, neváhejte se ozvat na e-mailovou adresu krafek@autodrom-most.cz.

Divoká karta

Účast ve finále zajistí i divoká karta. Získají ji jezdci s nejrychlejším časem, jimž se podaří překonat referenční čas na jedno kolo ve voze OCR v některém z termínů tradiční soutěže mosteckého autodromu The Most Challenge. Stanovený referenční čas: 1,55 minuty

Postupová tabulka a seznam motokárových drah:

Nejrychlejší čas kart centrum #1      ►

Finále

Autodrom Most

vůz OCR

VÍTĚZ

Nejrychlejší čas kart centrum #2      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #3      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #4      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #5      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #6      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #7      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #8      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #9      ►

Nejrychlejší čas kart centrum #10    ►

Divoká karta #1, 2, 3, 4…                  ►

Doplňkové prodeje:

  • Provizní prodej OCR přes motokárová závodiště
  • Prodej tréninkových jízd finalistům

Výhra

  • Titul jezdec OCR The Most Limit 2021
  • 10 x poukaz na kurz sportovní jízdy INTENSIVE
  • 30 x poukaz na jízdu na závodní dráze
  • Upomínkové a dárkové předměty pro každého

Přesný popis konceptu:

Semifinále

Pro postup do boje o celkové prvenství je nutné se nejdříve kvalifikovat nejrychlejším časem v jedné z několika vybraných motokárových arén v daném časovém období (cca 2 měsíce), přesný termín ukončení semifinále určí pořadatel. V tomto období se účastníkům volných placených jízd v motokárových arénách měří časy, klasifikace je v kompetenci pořadatele jízd (motokárová aréna). Všechny zúčastněné motokárové arény na konci soutěže zveřejní výsledky. Do finále postupuje jezdec, který dosáhl nejrychlejšího kola.

Kvalifikovat se lze i na divokou kartu účastí v The Most Challenge se zapůjčeným vozem OCR (zpoplatněno). V tomto případě je třeba zajet nejrychlejší kolo v čase pod 1:55 minuty (referenční čas). Do finále postupuje každý, kdo referenční čas překonal. Rezervace na e-mailové adrese krafek@autodrom-most.cz.

Motokárové arény obdrží veškerý marketingový a tiskový materiál. V případě zájmu mají možnost provizního prodeje jízd v OCR pro veřejnost.

Finále

Finále pořadatel uspořádá ideálně v jednom identickém termínu z důvodu shodných podmínek pro jeho účastníky. Nejpravděpodobnější je srpnový víkendový termín v čase od 18:00 do 20:00 hodin. Každý z finalistů zajede jednu měřenou jízdu (počet kol určí pořadatel). Celkovým vítězem soutěže se stane jezdec, jemuž se podaří zajet nejrychlejší kolo.

Finalisté budou moci využít testovacích jízd za poplatek, které budou před termínem finále vypsány.

 

 

 

  

 


Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři