PNEUSERVIS, SERVIS, ČIŠTĚNÍ

Návštěvníci autodromu mohou využít služeb pneuservisu

V areálu mosteckého autodromu lze využít služeb pneuservisu. Pro automobilisty i motocyklisty je otevřený od pondělí do pátku od 07:00 do 15:30 hodin. Lze si však předem sjednat jakýkoli jiný termín, a to na telefonním čísle +420 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz. Kromě oprav pneumatik a duší nabízí i sezónní uskladnění pneumatik, jejich zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik. 

Standardní součástí služby je demontáž, montáž a vyvážení kol včetně litých odborně proškoleným personálem na nejmodernějším strojním zařízení. V souladu s kvalitou a bezpečností provozu zaměstnanci používají momentový klíč pro dotažení šroubů kol. Doplňkovou službou je mimosezónní skladování kol.

Zákazníci si mohou objednat také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Nad rámec vyjmenovaných služeb si lze nechat vyčistit vnitřní prostory i exteriér vozu.  

Ideální je tak spojit návštěvu závodního okruhu právě s údržbou svého automobilu. Zatímco mechanici odstraní případné závady na voze a vymění pneumatiky, zákazník vyplní čekání příjemným zážitkem při některé z nabízených akcí společnosti AUTODROM MOST.

Ceník za služby od 1.1.2019 zde

PROVOZNÍ DOBA od 1.11.2017
pondělí - pátek 07:00 - 15:30

Z technických důvodů je pneuservis v měsíci září pro veřejnost uzavřen.


Nejbližší akce

21.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
21.09. - 21.09. Kurzy Kurz bezpečné jízdy
21.09. - 21.09. Kurzy Kurz bezpečné jízdy - FOR MOTO STANDARD
22.09. AUTODROM MOTO FR PERFORMANCE
Celý kalendář akcí
Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři